kľúčenky

kľúčenky a prívesky na kľúče, auto kľúčenky

klucenka
Vstup do Eshop kľúčenky :

 

 

Hľadáte nejakú maličkosť, ktorá dokáže potešiť malých aj veľkých, mladých aj starších ? Darujte svojim blízkym originálny darček – kľúčenku ! Je to síce malý darček, ktorý ale poteší o to viac malých aj veľkých ! Urobiť radosť môže kľúčenka tým, že môže byť užitočná svojou praktickosťou. Praktické klúčenky sú naozaj veľmi originálny darček. Napriek tomu že sú malé, môžu vám byť v budúcnosti veľmi nápomocné alebo užitočné. darovaním kľúčenky môžete urobiť radosť obdarovanej osobe viackrát. Prvýkrát keď klúčenku darujete a druhý krát keď  praktická kľúčenka splní svoju praktickú ulohu. Napr., malý vreckový nôž v tvare klúčenky môže byť užitočný keď budete práve chcieť niečo odrezať, alebo malé LED svetielko keď budete hľadať niečo v tme, alebo klúčenka s ploskačkou je tiež pre niekoho nepostrádateľná. No a my máme široký sortiment na výber ako kľúčenky detské, plyšové, kovové, plastové a kožené, autokľúčenky s rôznymi modelmi áut a motoriek, prívesky pre páry, znamenia zverokruhu, rôzne univerzálne a multifunkčné nožíky ako kľúčenky, alebo prívesky s LED svetlom, ktoré Vám môžu kedykoľvek byť užitočné, alebo slovenské znaky a odznaky ako prívesky, alebo aj rôzne modely šnúrok na kľúče a pod., Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky.


Kľúčenka Srdiečko happy s hodinkami

kľúčenky
Kľúčenka Hodinky Srdiečko happy 2

 

rozmery kľúčenky : výška 3,5 cm, šírka 3,5 cm
ciferník : priemer – 1,5 cm
materiál : bronz
špecifikácia : prívesok na kľúče s karabínkou – Srdiečko happy ukrýva vo svojom vnútri hodinky
analógové zobrazenie času so sekundovou ručičkou
hodinky sú poháňané batériou, ktorá je súčasťou balenia
táto bižutéria je vhodná aj ako malý milý darček
pre uvedenie hodiniek do prevádzky vytiahnite plastovú bezpečnostnú poistku spod kolieska na nastavovanie času


Kľúčenka malá ploskačka do vrecka 0,5 dcl

kľúčenky
Kľúčenka ploskačka poldeci

 

ozmery : výška – 9 cm, priemer – 2 cm

materiál : nerezová oceľ potiahnutá imitáciou kože

špecifikácia : praktická kľúčenka – mini likérka valcového tvaru, ktorá sa zmestí do vrecka a poteší každého, kto si berie svoj obľúbený nápoj so sebou na zimné športy a vychádzky do prírody

skvelý darček pre mužov

 


Kľúčenka Náboj so svetlom, červeným laserom a perom

kľúčenky
Kľúčenka Náboj so svetlom, laserom a perom

rozmery nábojnice :

dĺžka : 8,2 cm

priemer : 1 cm

materiál : plast, kov

špecifikácia : dizajnovo veľmi pekne spracovaný prívesok na kľúče v tvare nábojnice s LED diódou a červeným laserom

pod krytkou nábojnice sa nachádza pero s čiernou náplňou

batérie možno vymeniť po odskrutkovaní pera


Ak vás naša ponuka zaujala, tak navštívte náš eshop. U nás v našom internetovom obchode máme naozaj veľký výber príveskov a klučeniek. Ak nemáte radi nakupovanie cez internet môžete nás navštíviť aj v našej kamennej predajni v Lehote, čo je asi 5-6 km od Nitry. Určite si každý z vás nájde ten svoj prívesok. Ak máte záujem aj o iný tovar podobný sortiment ako kľúčenky ako sú ploskačky, vreckové nože, zapalovače, tabatierky a iné, navštívte. Ponúkame vám aj rôzne iné zaujímavé produkty za dobré ceny a s expresným dodaním do 24 hod. Zaujímavé kľúčenky na každý deň sú skvelým doplnkom pre všetkých mužov, originálnym darčekom pre ženy a určite potešia aj všetky deti. Tešíme sa na Vašu návštevu !

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.