tabatierky

Tabatierky a doplnky pre fajčiarov …

tabatierky
Vstup do Eshopu TABATIERKY :

 

 

Tabatierky vznikli ako potreba ochrany pred zlomením cigariet. Nakoľko však v minulosti bolo fajčenie považované za záležitosť štýlu a módy, stali sa tabatierky vtedy aj akýmsi módnym doplnkom. Veľký „boom“ nastal v roku 2003 keď sa na cigaretových krabičkách kvôli nariadeniu Európskej únie začali objavovať varovné nápisy typu „Fajčenie spôsobuje rakovinu“ A tak si ľudia radšej začali premiestňovať cigarety do tabatierok z dôvodu, aby nemuseli mať tento hrôzostrašný nápis pred očami. Druhú renesanciu zažívajú kovové, najčastejšie pochrómované obaly na cigarety práve dnes kvôli „protifajčiarskym obrázkom“ na krabičkách cigariet. No napriek týmto varovaniam, stále zostáva funkcia tabatierok pôvodná, totižto kvôli neustálemu zdražovaniu cigariet veľa ľudí pristúpilo k alternatívnemu fajčeniu, teda šúľaniu si vlastných cigariet a tie treba niekde uskladniť, najlepšie v kovovej tabatierke, aby sa nepolámali. No a praktická tabatierka môže byť predsa aj pekná a praktická v tom, že popri funkcii nezlomenia cigariet môže byť vybavená aj klasickým, alebo tryskovým zapaľovačom.
U nás nájdete rôzne klasické, pekné, dekoračné, praktické, alebo darčekové tabatierky so zaujímavými motívmi, alebo aj už so spomínaným zabudovaným zapaľovačom. Naše tabatierky sú spolu s ploskačkami aj skvelým darčekom pre všetkých používateľov či zberateľov takéhoto sortimentu.


Tabatierka Eagle – kovové puzdro na cigarety s motívom orla

tabatierky
Tabatierka s orlom

rozmery : 95 x 85 x 15 mm

kapacita : 20 ks cigariet

špecifikácia : kovová tabatierka s mosadzným tepaným motívom hlavy orla na uschovávanie a prenášanie cigariet

vo vnútri spona na uchytenie cigariet

je vhodná ako darčekový predmet

pekný dizajn a spracovanie


Tabatierka nerezová DH 3301 s klasickým zapaľovačom

tabatierky
Tabatierka s klasickým zapaľovačom

rozmery : 10 x 80 x 105 mm

kapacita : 10 ks cigariet dĺžky 8,5 cm

materiál : nerez, imitácia kože

špecifikácia : elegantná nerezová tabatierka s imitáciou kože na prenos a uchovávanie cigariet

do tabatierky je vložený klasický kovový zapaľovač, ktorý možno opakovane

plniť plynom

vo vnútri tabatierky je spona na uchytenie 10 ks cigariet

vhodná ako darčekový predmet


Tabatierka s klasickým, alebo tryskovým zapaľovačom FOCUS KLASIK

tabatierky
Tabatierka so zapaľovačom FOCUS

farba: čierna, ružová, strieborná, zlatá

rozmery : 95 x 65 x 18 mm

kapacita : 10 ks cigariet

materiál : plast, kov

špecifikácia : veľmi pekná a praktická tabatierka na uschovávanie a prenášanie cigariet s nápisom FOCUS a so zabudovaným klasickým, alebo tryskovým tkz. „fajkovým“zapaľovačom

v prednej časti je tlačidlo, zatlačením tohto tlačidla dopredu sa vysunie cigareta

tlačidlom na vrchnej časti sa zapáli

táto tabatierka môže byť v prevedení s vybavením s klasickým ohňovým zapaľovačom, alebo tryskovým teda tkz. fajkovým zapaľovačom, keď si s takýmto zapaľovačom hravo zapálite fajku, zatiaľ čo s klasickým zapaľovačom je to dosť obtiažne

je vhodná ako darčekový predmet


Prečo nakupovať práve u nás :

TOVAR SKLADOM :
95% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín. U nás nájdete rôzne ploskačky, likérky, butylky, darčekové sety s rôznymi motívmi, flašky, zapalovače, tabatierky, kľúčenky, prívesky, vreckové nože, lovecké nože, dekoračné predmety, retro plechové tabule a iné dekorácie a produkty.

DODANIE TOVARU do 24 hodín :
Objednávky prijaté do 14.00 hod., sú spracované a expedované ešte v tento deň a doručené v nasledujúci deň kuriérom, alebo slovenskou poštou priamo až k Vám domov. Balík zanechať na pošte uveďte do poznámok v objednávke.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.